1500 TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGOSepetim

Sepetiniz boş

Sepetim

Sepetiniz boş

Değişim Koşulları


değişim KOŞULLARI


1- Değişimini yapmak istediğiniz ürün veya ürünleri paketinizin üzerinde  bulunan adresimize anlaşmalı olduğumuz kargo firmamız Sürat Kargo aracılığı ile Değişim Kodu: 1359298683 bilgilerini belirterek göndermeniz gerekmektedir.

2- Satın alınmış ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa ayıplı/defolu/yanlış ürünü bizim adresimize gönderirken anlaşmalı olduğumuz kargo firmasını kullandığınız takdirde kargo ücretini biz karşılıyoruz. Farklı bir kargo firması ile gönderim yapmanız durumunda kargo ücretini ödeyip göndermeniz gerekmektedir.

3- Ayıplı/Defolu/Yanlış olmayan ürünlerin değişim işlemlerinde tarafımıza gönderirken kargo ücretini siz karşılıyorsunuz, ürün değişim işleminden sonra size gönderilen yeni ürününüzün kargo ücreti tarafınıza yansıtılmaktadır.

4- Gönderdiğiniz kargo tarafımıza ulaştıktan sonra tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır ve değişim siparişinizi oluşturmak için iletişime  geçmeniz gerekmektedir.

5- İndirimli ürünlerde değişim ve iademiz bulunmamaktadır

6- Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşulu gerekmektedir.